Rotasını İlk Kez Bozcaada’ya Çevirenler İçin Ulaşım Alternatifleri

Ana Sayfa » BLOG » Rotasını İlk Kez Bozcaada’ya Çevirenler İçin Ulaşım Alternatifleri
1.807 Okunma 0 Yorum

bozcaada ulaşım

Eşsiz güzelliklerin ev sahibi olan adamıza ilk kez gelecek veya daha önce gelip tam anlamayla hatırlayamayanlar için pratik bir ulaşım kılavuzu hazırladık. Öncelikle adamıza herhangi bir direk yada aktarmalı olarak direk uçak ile ulaşım alternatifi malesef bulunmamaktadır. Kişisel araçlarınız veya şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüsler ile Geyikliye ulaşıp feribot ile güzellikler diyarına Bozcaada’mıza geçiş yapabilirsiniz. Yaz sezonunda ek olarak Çanakkale şehir merkezinden direk Bozcaada’ya yolcu feribotu seferleri düzenlenmektedir.

Karayolu ile ulaşım alternatifleri

Araba ile İstanbul’dan gelecek Tekirdağ, Gelibolu, Çanakkale ve Ezine / İzmir’den gelecekler ise Ayvalık, Akçay ve Ezine / Ankara’dan gelecekler ise Bursa, Çanakkale ve Ezine güzergahı üzerinden Geyikli iskelesine ulaşabilirsiniz. Geyikli ile Bozcaada arasında feribot ulaşımını sağlayan firma GESTAŞ deniz ulaşımın internet sitesi üzerinden güncel feribot seferlerini takip edebilir yada 444 0 752 ‘den bilgi alabilirsiniz. Şehirler arası otobüs seferleri ile Geyikli’ye ulaşıp feribot ile Bozcaada’ya geçebilirsiniz.

Havayolu ile ulaşım alternatifleri

Bozcaada’mıza en yakın havaalanı Çanakkale şehir merkezinde yer almaktadır. Çanakkale şehir merkezinden otogar ve oradan EZİNE BİRLİK firmasıyla Geyikli’ye ulaşabilirsiniz. Diğer alternatif ise Çanakkale’de hizmet veren araç kiralama firmalarından transfer hizmeti satın alabilirsiniz.

Çanakkale’den direk yolcu feribotu

Çanakkale şehir merkezinde bulunan feribot iskelesinden direk Bozcaada’ya yaz aylarında genelde Çanakkale’den sabah hareket ediyor ve akşam Bozcaada’dan Çanakkale’ye geri dönüş yapıyor. Çanakkale tatilinde 1 gününü Bozcaada’ya ayırmak isteyenler için mükemmel bir alternatif oluşturuyor.

bursadan bozcaadaya nasıl gidilir, ayvalıktan bozcaadaya nasıl gidilir, çanakkale bozcaada feribot, adanadan bozcaadaya nasıl gidilir, avşa dan bozcaadaya nasıl gidilir, çanakkaleden geyikliye nasıl gidilir, altınoluktan bozcaadaya nasıl gidilir, istanbul bozcaada yol tarifi ile bozcaada’ya ulaşabilirsiniz

 

Ülkemizin birçok yerinden ve Dünyanın farklı farklı noktalarından Bozcaada’ya nasıl gidilir? diye aranma yapıldığı gibi Bozcaada Gezginleri olarak aldığımız en çok sorularından biri de İstanbul’dan Bozcaada’ya Nasıl Gidilir? sorusudur. Bozcaada Otelleri ve Bozcaada işletmeleri tanıtımı yaptığımız gibi gelen sorulara yönelikte anlatımlar gerçekleştiriyoruz.

Sizde bulunduğunuz yerin Bozcaada’ya uzaklığını merak ediyorsanız ve İstanbul’dan Bozcaada’ya Nasıl Gidilir? diye soruyorsanız, ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

10 Haziran 2018

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

BOZCAADA GEZGİNLERİ YORUMLARI

Mail Listemize Abone OlunDuyuru & Haberlerden haberdar olabilmek için email listemize hemen kayıt olun...