REKLAM TALEP FORMU

Ana Sayfa » REKLAM TALEP FORMU

12 ay yaşayan ada olan Bozcaada’mızın doğru anlatılması önemli bir ihtiyaçtır.

Bozcaada Gezginleri Instagram Sayfamızdan ve mail adresimizden her gün onlarca Bozcaada’da çekilmiş fotoğraf ve Bozcaada konaklama ve yeme içme seçenekleri için tavsiye talepleri gelmektedir.

Bozcaada’ya gelen ve gelmek isteyenlere doğru yönlendirmeyi yapabilmek için en iyi şekilde çalışmalarımızı tamamladık.

Bozcaada’mızın tanıtımı ve özellikle Bozcaada işletmeleri tanıtımı konusunda alışıla gelmişin dışında fikirlerimizi ve projelerimizi hayata geçirmek için ekimiz olarak Bozcaada işletmeleriyle çalışmak için hazırız.

Bozcaada Gezginleri olarak hazırladığımız İnternet Sitemiz ve Sosyal Medya Hesaplarımızdan, Bozcaada Tanıtımına verdiğimiz önem kadar Bozcaada Pansiyonları, Bozcaada Otelleri ve Bozcaada Restoranları gibi hizmet sektöründeki işletmelerin de tanıtımını gerçekleştireceğiz.

Bozcaada Gezginleri sitemizde, Bozcaada işletmeleri tanıtımı, sosyal medya sayfalarınızın yönetilmesi, Bozcaada Gezginleri ile daha çok etkileşimde olmak için İşletmeler için Instagram Çerçevesi ve Bozcaada Gezginleri Tavsiye Sticker’i temini gibi hizmetlerde çözümler üretmekteyiz.

Bozcaada’mızın Değerli İşletmecisi olarak Formu eksiksiz doldurmanız durumunda, size ulaşmamız daha hızlı ve kolay olacaktır.

Bize ulaşmanız durumunda, ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçerek beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hedef kitle müşterinizi arttırmak için çalışmalara başlayacaktır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi hedefimiz Bozcaada Tanıtımını en doğru gerçekleştirmek olduğu kadar, Bozcaada Gezginleri nerede kalmalı, nerede yemeli ve içmeli, nerede alışveriş yapmalı gibi tavsiyelerimizi takipçilerimiz ile buluşturarak işletmenize katkıda bulunmaktır.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

İlgilendiğiniz Hizmet

Mesajınız

10 Haziran 2018

Mail Listemize Abone OlunDuyuru & Haberlerden haberdar olabilmek için email listemize hemen kayıt olun...