HAKKIMIZDA

Ana Sayfa » HAKKIMIZDA

Bozcaada’mız, Çanakkale iline bağlı küçük bir ada olmasına rağmen tatil denince ilk akla gelen ve binlerce insanın gelmek için can attığı güzellikte ki yerleşim yeridir.

Yunus Emre’nin “tanımak, görmek insanları ve milletleri bir birine yakınlaştırıyor” sözündeki verdiği mesaja dikkat edersek, tarihin her safhasında rolünü üstlenen Bozcaada günümüzde Turizm Dünyasının en güçlü projesi olmaya ve misafirlerine gördükleri karşısında huzur vermeye devam etmektedir.

Harikulade olan adamızın misafirlerine yaşattıkları kadar gelmek isteyenlere de doğru anlatılması temel ihtiyaçtır. Daha çok misafir daha çok ziyaretçi demek, Bozcaada’nın daha fazla katma değer üretmesi demek olacaktır.

Bu doğrultuda, adada hizmet veren işletmeleri olmak üzere Bozcaada’yı tanıtan birçok web site bulunmaktadır. Fakat temel çıkış amacı ticari olan web sitelerinin önceliği gelir odaklı olduğu için Bozcaada’ya gelme hayali kuran ve bunun için hazırlık yapan tatilcilerin doğru yönlendirilemediği görülebilmektedir.

Önceliğe insanlarla etkileşimi alarak doğru yönlendirmenin yapılması durumunda, Yunus EMRE’nin şiirindeki yakınlaşmanın daha da sağlıklı olacağını düşünüyoruz. “ Bozcaada Gezginleri ” adaya gelen ve gelmek isteyen tüm tatilcilerin ilgiyle takip ettiği sosyal iletişim platformuna dönüşmüştür ve Bozcaada’yı tanımak, görmek için can atan insanları doğru yönlendirebilmek için sürekli kendini geliştirmektedir.

Bozcaada’ya gelen ve gelmek isteyenlere doğru yönlendirmeyi yapabilmek için en iyi şekilde çalışmalarımızı tamamladık. Yaklaşan Ramazan Bayramı ve sonrasında başlayacak tatil sezonu için siz değerli Bozcaada işletmenizin de en iyi şekilde hazırlandığını düşünüyoruz.

Instagram’da @bozcaadagezginleri ve Web’de ise www.bozcaadagezginleri.com üzerinden çalışmalarımızı yakından takip edebilirsiniz. Ramazan Bayramınızı kutlar, sezonun işletmeniz ve Bozcaada için en güzel şekilde geçmesi dileğiyle..

Saygılarımızla

Serhat ÖZÇELİK     –     Umut SÖĞÜT

10 Haziran 2018

Mail Listemize Abone OlunDuyuru & Haberlerden haberdar olabilmek için email listemize hemen kayıt olun...