Gözde ABDA’nın Bozcaada Deneyimleri ve Tavsiyeleri

Ana Sayfa » BLOG » Gözde ABDA’nın Bozcaada Deneyimleri ve Tavsiyeleri
438 Okunma 0 Yorum

Bozcaada’da nerede denize girilir?

Açıkcası plaj için her gün farklı bir deneyim yaşamak istedik. İlk gün ayazma plajı sonrasında Akvaryum koyunu tercih ettik sonra ki günlerde riske etmek istemedik çünkü bu iki plaja da bayıldık. Akvaryum koyu tercih etmek isteyenler yüzücü gözlüklerini almayı unutmasınlar çünkü birbirinden güzel balıklarla yüzmek çok eğlenceli.

Bozcaada’da nerede kalınır?

Biz Kalidna Bozcaada ’da kaldık. Doğanın içinde kayısı ve kiraz ağaçlarının altında sabah mis gibi kahvaltınızı yapabileceğiniz çok sıcak bi ortamı var. Aracı olanlar için merkeze de çok yakın. Bir daha ki gelişimizde yine Kalidna’yı tercih edeceğiz o kadar sevdik.

Bozcaada’da ne yapılır?

Bozcaada’da yapılacak çok şey var öncelikle yapılan bir etkinliği tekrar yapmak istiyorsunuz. Öncelikle akşam üzeri kaleye çıkıp bozcaadayı kuşbakışı izlemek. Sonrasına Polente Feneri bu yerin anlamı benim için ömür boyu çok özel olucak, belki  şaraplarınızı alıp günbatımına karşı yudumlarken evlenme teklifi de alabilirsiniz🥰

Bozcaada’ya nasıl gidilir?

Biz Çanakkale Geyikli’den feribotla geldik. Toplamda 5.30 6.00 saat sürüyor. Sabah saatleri inanılmaz feribot sıra oluyor 1-2 saat erken gidilmesini öneririm.

9 günlük tatilimizin son 3 gününü başka bir tatil beldesine geçirdiğimize pişmanız. Kısacası Bozcaada’ya aşık olduk. Tekrar görüşmek dileğiyle…

01 Temmuz 2020

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

BOZCAADA GEZGİNLERİ YORUMLARI

Mail Listemize Abone OlunDuyuru & Haberlerden haberdar olabilmek için email listemize hemen kayıt olun...