Bozcaada Butik Pansiyon

Ana Sayfa » İŞLETME REHBERİ » Bozcaada Butik Pansiyon
0 Beğeni 0 Yorum
1

Sizde Bu Mekanı Beğendinizmi ?

Telefon Numaraları

0542 656 1484

Adres

Alaybey Mah. Namazgah Cad. No:5 Bozcaada,Çanakkale

TANITIM & ÖZELLİKLER

Bozcaada merkezinde ve Türk mimarisinin güzel bir örneği olarak karşımıza çıkan Bozcaada Butik Pansiyon, Bozcaada Tatili için adaya gelen misafirlerine nostalji yaşatmaktadır. Bozcaada’nın en eski pansiyon işletmecilerinden olan pansiyonun sahipleri, Bozcaada Otelleri arasında tercihini bu işletmeden yana kullananları profesyonelliğin öldürmediği bir merhaba ile karşılamaktadır ve konukseverliğiyle kendi evinizde hissi ile tatil yapmanızı sağlamaktadırlar.

Pansiyon Bozcaada’ya nasıl gidilir sorunuzdan sonra pansiyona nasıl ulaşılır sorusuna çok kolaylıkla yanıt vermektedir. İşletme Bozcaada Gemi İskelesine sadece 100 metre mesafede olup, yürüyerek ulaşılabilmektedir.

Ada merkezinde olan konumu nedeniyle harika anılar biriktirebileceğiniz Bozcaada Sokakları ve harika bir tatil keyfi yaşayacağınız Bozcaada Plajları ulaşımına da kolaylıkla erişilebilecek konumdadır.

Otel konforunda harika bir butik pansiyon hizmeti alabileceğiniz işletme gün boyu yaşayacağınız güzel bir tatilin sonunda temiz ve ferah odalarında yeni bir güne zinde kalkabileceğiniz konforla kalabileceksiniz.

Bozcaada Butik Pansiyon işletmecisinin kendilerinin yetiştirdiği taptaze ve doğal lezzetlerle hazırladığı kahvaltı ile güne en güzel başlangıç yapmanız için çok tanıdık lezzetlerle sunulmaktadır.

Toplam 4 odasıyla butik pansiyon olan işletme iki kattan oluşmaktadır. Üç adet 2 kişilik, bir adet 3 kişilik odası bulunan Bozcaada Butik Pansiyon’un her odasında banyo, WC, buzdolabı ve klima bulunmaktadır.

Bozcaada Pansiyonları arasında iyi bir tercih olacak işletme, Bozcaada Gezginleri olarak En İyi Bozcaada Pansiyonları arasında değerlendirilmektedir.

OLANAKLAR

13 Mayıs 2019

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

BOZCAADA GEZGİNLERİ YORUMLARI

Mail Listemize Abone OlunDuyuru & Haberlerden haberdar olabilmek için email listemize hemen kayıt olun...