Bozcaada Aksoy Rent a Car ve Araç Kiralama

Ana Sayfa » İŞLETME REHBERİ » Bozcaada Aksoy Rent a Car ve Araç Kiralama
2 Beğeni 0 Yorum
1

Sizde Bu Mekanı Beğendinizmi ?

Yetkili Kişi

Ömer Aksoy

Telefon Numaraları

0545 240 64 72

WhatsApp Numarası

+905452406472
foto
foto
foto foto

TANITIM & ÖZELLİKLER

Bozcaada’nın en eski otel ve pansiyon işletmecilerinden biri olan Aksoy Ailesi, Üstü Açık Arazi Arabaları, ATV ve Kiralık Bisikletleriyle Bozcaada Rent a Car hizmeti vermeye başladılar.

Bozcaada Tatili konusunda deneyimlerini müşterilerine doğru tercih imkanlarıyla aktaran Aksoy Otel ailesi, adaya arabayla gelinmemesi daha iyi bir tercih olacağını düşünerek Bozcaada Aksoy Rent a Car firmasını kurdular ve sınıfının en özel araçlarıyla 2019 yaz sezonuyla birlikte hizmet vermeye başladılar.

Bozcaada Gemi Yoğunluğu özellikle yaz aylarında oldukça artıyor ve Bozcaada’ya ulaşım oldukça güç oluyor.

Üstelik Bozcaada’ya arabayla geçen tatilciler otopark sorunu yaşayarak tatillerinin bir bölümünü olumsuzluklarla geçiriyorlar.
Bozcaada Tatili planlamanızı yaparken Bozcaada Aksoy Rent a Car firmasını ararsanız hem Bozcaada’ya ulaşımınızı kolaylaştırmış olacak hem de tatilinizde unutulmaz anılar biriktirebileceksiniz.

Kiralama yapmak için, üstü açık Jeep ve Suzuki araçlar, ATV ve Bozcaada Kiralık Bisikletler ile bütçenize ve hayallerine uygun bir tercih seçeneğiniz var.

İster Bozcaada’ya gelmeden önce ister adaya ayak bastıktan sonra telefon ya da whatsapp ile Bozcaada Aksoy Rent a Car işletmecisi Ömer AKSOY’dan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bozcaada Gezginleri olarak tavsiyemiz sezon içi yoğunluk olacağı için Bozcaada’ya gelmeden önce araç kiralama için Aksoy Rent a Car ile görüşmenizdir.

Rent a Car sektöründe iddialı ve kaliteli hizmet sunan AKSOY ailesinin Bozcaada Otelleri ve Bozcaada Pansiyonları hizmeti olan AKSOY Otel de konaklama için iyi bir tercihtir.

Bozcaada Aksoy Rent a Car ve Bozcaada Aksoy Otel’i Bozcaada Gezginleri Öneriyor.

OLANAKLAR

20 Nisan 2019

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

BOZCAADA GEZGİNLERİ YORUMLARI

Mail Listemize Abone OlunDuyuru & Haberlerden haberdar olabilmek için email listemize hemen kayıt olun...