12 Ay Yaşayan Ada : Bozcaada

Ana Sayfa » BLOG » 12 Ay Yaşayan Ada : Bozcaada
98 Okunma 0 Yorum

bozcaada sezonu

Bozcaada akla gelince mutlaka deniz kum güneş ve bozcaada gezginleri olarak sokaklarında fotoğraf çekmek akla gelebilir. Deniz sezonunu değerlendirmeniz konusunda elbette tercih kendinize ait ama bozcaada’ya gelmek için yazı beklemek gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor.

Her ay mutlaka bir etkinliği ya da festival programı gerçekleştiriliyor. Bahar aylarında ki renkli güzellikleri misafirlerini etkilemektedir. Kış aylarında sokaklarındaki sessizlik, misafirlerinin huzurlu birkaç gün geçirmesine ve yenilemenize yardımcı olacaktır.

Bozcaada 12 ay yaşayan ve yaşanan bir adadır diyebiliriz. Yani Bozcaada misafirlerini asla yalnız bırakmaz ve unutulmamalıdır ki her anı ayrı bir etki bırakacak kadar gizemlidir.

Bozcaada Gezginleri olarak yılın her ayı adamızı ziyarete gelen misafirlerimizden fotoğraflar almakta ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşmaktayız.

Sizde 12 ay yaşayan Bozcada’ya geldiğinizde bizlere fotoğraf göndermeyi unutmayınız ki güzel anlarınız daha güzel ölümsüzleşsin ve Bozcaada’ya gelmek isteyenlerde heyecan uyandırsın.

10 Haziran 2018

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

BOZCAADA GEZGİNLERİ YORUMLARI

Mail Listemize Abone OlunDuyuru & Haberlerden haberdar olabilmek için email listemize hemen kayıt olun...